Bize Ulaşın

Mesajınız başarıyla ulaşmıştır.

Bize Ulaşın

PGC Catering olarak geçmişten geleceğe hizmet sahiplerinin refahına, sağlığına ve damak tadına en yüksek seviyede hitap etmeyi amaç bilmiştir.  Bu bakış açısıyla ürün kabulünden mutfağına, üretimden sunuma kadar her aşamayı titizlik, disiplin ve ciddiyetle tam zamanında eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Sektöründe önemli bir yere sahip olan PGC Catering, geleceğe yön veren bu önemli küresel dönemde gerek teknolojik gelişmelerle gerekse farklı damak tatlarına hitap etmesi yönüyle devinim ve gelişimi sürekli kılarak hitap ettiği nüfusa eşsiz sunumlar düzenler.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2008 Belgesi, TS 22000 Gıda Güvenliği Belgesi, TS 18001 İSG-OHSAS Belgesi, TS 14001 ÇYS gibi kalite arz eden belgelerle beraber gerek gıda teminatı gerek üretimi gerekse sunumuyla üreticilik, yaratıcılık ve mükemmeliyetçiliğin öncüsü konumundayız.

Şirket olarak, kurumsal yemek hizmetlerinden uluslararası yemek hizmetlerine uzanan tümevarım yöntemiyle hareket ederiz. Ayrıca, kalite yönetim sisteminden gıda güvenlik sitemine kadar, çalışan memnuniyetinden temizlik kontrol sistemine kadar çalışanların ve hizmet sahiplerinin memnuniyet ve mutluluğunu önemseriz.

pgc group