Bize Ulaşın

Mesajınız başarıyla ulaşmıştır.

Bize Ulaşın

Enes TEKE 15 Temmuz 1989 yılında Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde doğmuştur. Gaziantep Mustafa Necati İlköğretim Okulunu tamamladıktan sonra, Gaziantep Ahmet Erkul Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümünden 2005 yılında mezun olmuştur Lise son sınıf öğrencisiyken eğitimiyle birlikte özel sektörde faaliyet gösteren bir firmada Muhasebe Stajyeri olarak iş hayatına başlamıştır.Üniversite eğitimini İşletme Bölümü üzerine sürdürmüştür.

2005-2006 stajyerlik dönemini başarı ile tamamlamış ve Profesyonel hayata 2006-2007 yılında catering üzerine hizmet veren bir firmada Muhasebe Sorumlusu olarak göreve başlamıştır. 2007-2009 yılları arasında göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı, çalışmakta olduğu işyerinde hızla yükselerek kariyerini Mali İşler Müdürü olarak devam ettirmiştir.

2010 yılında yurtdışına adım atmış ve PGC Catering Co. LTD.'e ortak olarak girmiştir. Daha sonra şirkette Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Operasyon Direktörlüğü görevini üstlenmiştir. Böylece, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yenilikçi iş anlayışı ile PGC Catering Co.Ltd'in temellerini sağlamlaştırmayı başarmıştır. 2015 yılında ise şirket hisselerinin tamamını satın alarak şirketin yenilenen ve gelişen yeni yüzü olmuştur.

Birçok projeye imzasını atan başarılı iş adamı Enes TEKE, mükemmeliyetçi duruşu ve geleceğe dönük vizyonu ile şirketi hep ileriye taşımak ve sektöründe öncü olmasını hedeflemiştir.Şu anda PGC Catering Co. LTD.'de Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olup kalıcı başarılara imza atma yolunda emin ve kararlı adımlarla ilerlemektedir.

pgc group