Bize Ulaşın

Mesajınız başarıyla ulaşmıştır.

Bize Ulaşın

PGC Catering şirket olarak sosyal, ekonomik ve çevreye karşı olan sorumluluklarının bilincindedir. Mutluluk, “toplum refah düzeyinin iyileştirilmesi, toplumun genel çıkarlarının geliştirilmesi ve korunması eylemleriyle çoğalır” düşüncesini benimseyen şirketimiz, bu hassasiyetle, birçok sosyal sorumluluk projelerinin altına imzamızı attı. Bu projelerle, gerek içinde bulunduğu alanlarda gerekse diğer sektör alanlarında örnek bir tutum sergileyerek öncü bir kurum misyonunu korumuştur.

Bunları göz önünde bulundurarak,

SOS Çocuk Köyündeki Küçük Dostlarımızla Yemeğimizi Paylaştık.

Her sene düzenli olarak birçok farklı kurum ile yemeğimizi paylaşarak birçok arkadaşımızın gülümsemesine vesile olup aramızdaki sevgi ve dayanışma gücünü kuvvetlendiriyoruz.

Birlikte Çalıştığımız üniversitelerdeki ihtiyacı olan öğrenci arkadaşlarımıza karşılıksız yemek olanağı sağlıyoruz.

Her dönem başında ihtiyaç analizleri yaparak birçok arkadaşımıza herhangi bir ücret ödetmeksizin öğle ve akşam yemeğini karşılıyoruz.

Yemekleri Sokaktaki Dostlarımızla Paylaşıyoruz.

Her gün pişirdiğimiz yemeklerden tüketilmeyenleri sokaktaki dostlarımızla paylaşıyoruz. Gönüllülerin oluşturduğu hayvan dostu gruplar ile iletişime geçerek, sokaktaki köpek ve kedilere uygun yemekleri gönderiyoruz.

Çevreye duyarlı ve geri dönüşümü ileri derecede önemseyen bir şirket ahlakımız vardır. 

Çevremiz bizim en büyük dostumuzdur. Bu bağlamda iş alanımızı temiz tutmakla kalmıyoruz, üretimde meydana gelen atıkları geri dönüşüme uygun hale getiriyoruz ve ilgili yerlerdeki geri dönüşüm kutularına koyuyoruz.

Bunlardan ayrı olarak, müşterilerimize, çalışanlarımıza, rakiplerimize, devletimize, tedarikçilerimize, doğamıza ve çevremize yönelik sorumluluklarımızın bilincinde olup, bu sorumluluklarımızı şirket politikamızın yapı taşları konumuna getirmişizdir.

pgc group