Bize Ulaşın

Mesajınız başarıyla ulaşmıştır.

Bize Ulaşın

Hakkımızda

PGC Catering, 2006 yılından bu yana 3000 kişilik günlük üretim kapasitesi ve kaliteli ürün, hızlı hizmet anlayışıyla başarılı bir yükselme grafiği çizmiştir. Catering hizmetiyle 15 yılı aşkın bir sürede hizmet ağını genişleterek Kuzey Kıbrıs’ın her bölgesine kusursuz bir şekilde ulaşmıştır. PGC Catering toplu yemek firmamız 3000 metrekarelik üretim alanına sahip olup tasarımı gıda hizmetine uygun ve hızla gelişen teknolojinin standartlarına uygun bir şekilde inşa edilmiştir. Kurum kültürünü benimsemiş, sahip olduğu vizyon ve kusursuz gıda güvenliği ile yemek üretimini öngören kuruluş politikasına sahip PGC Catering, geniş bir müşteri portföyüne sahip prestijli şirket olarak ilerlemektedir. Hijyenik ortamlarda, temel gıda ilkelerine göre diyetisyen ve gıda mühendislerimiz sayesinde firmanın iş alanına uygun zengin menülerle yüksek memnuniyet sağlamaktadır. Şirketimiz, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2008 Belgesi, TS 22000 Gıda Güvenliği Belgesi, TS 18001 İSG-OHSAS Belgesi, TS 14001 ÇYS gibi kalite belgeleriyle siz değerli müşterilerine en iyi olanı sunmaktan mutluluk duymaktadır.

pgc group

PGC Catering’in temel ilkesi insan sağlığını korumak, kalite ve hijyen standartlarında üretim ve sunum yapmaktır. ‘Mutlak memnuniyet’ ancak kaliteli hizmet sunumuyla sağlanır. Hizmetimizi doğru sunacak olanlar ise, çalışanlarımızdır. İnsan kaynakları uygulamalarımız, öncelikle çalışanlarımızın kurum sadakatini sağlamaya, sonra bu bağlılığı artırmaya yöneliktir.

PGC Catering İnsan Kaynakları yönetimi uygulamalarında, eğitim çok önemli bir yer kapsamaktadır. PGC Catering bünyesinde yer alan tüm personeller işe başladığı günden ayrılıncaya kadar hizmet içi eğitimden geçirilir. Biz buna “Yaşam Boyu Eğitim” diyoruz. İşe alınan personel işe başlamadan önce hizmet öncesi eğitim sürecinden geçmektedir.

Çağımızda modern işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara “out-source” ederek hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da arttırmaktadırlar.

PGC Catering olarak toplu yemek ve catering sektöründe tüm ihtiyaçlara çözüm ortağı olma konusunda başarımız, müşterilerimizin güveni ve takdiri ile sürekli korunmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar, gerek vizyonumuzla, gerek ürün kalitemiz ve lezzetlerimizle, gerek standartların üstünde üretim ağı/teknolojimizle, gerekse çevreye ve topluma duyarlılığımızla, PGC Catering olarak hazır yemek ve organizasyon sektörünün iddialı ve önde gelen firmalarından olmuştur.

PGC Catering; 15 yıllık deneyimi, birikimi ve profesyonel servis ağı ile resmi/özel kurum ve kuruluşlara, havalimanlarına, fabrikalara, okullara ve iş merkezlerine taşımalı yemek servisi sunmakta, bazı projelerde de yerinde üretim yaparak PGC Catering kalitesindeki lezzetlerle müşterilerini yerlerinde ağırlamaktadır

Kurucumuz

Enes TEKE 15 Temmuz 1989 yılında Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde doğmuştur. Gaziantep Mustafa Necati İlköğretim Okulunu tamamladıktan sonra, Gaziantep Ahmet Erkul Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümünden 2005 yılında mezun olmuştur Lise son sınıf öğrencisiyken eğitimiyle birlikte özel sektörde faaliyet gösteren bir firmada Muhasebe Stajyeri olarak iş hayatına başlamıştır.Üniversite eğitimini İşletme Bölümü üzerine sürdürmüştür.

2005-2006 stajyerlik dönemini başarı ile tamamlamış ve Profesyonel hayata 2006-2007 yılında catering üzerine hizmet veren bir firmada Muhasebe Sorumlusu olarak göreve başlamıştır. 2007-2009 yılları arasında göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı, çalışmakta olduğu işyerinde hızla yükselerek kariyerini Mali İşler Müdürü olarak devam ettirmiştir.

2010 yılında yurtdışına adım atmış ve PGC Catering Co. LTD.'e ortak olarak girmiştir. Daha sonra şirkette Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Operasyon Direktörlüğü görevini üstlenmiştir. Böylece, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yenilikçi iş anlayışı ile PGC Catering Co.Ltd'in temellerini sağlamlaştırmayı başarmıştır. 2015 yılında ise şirket hisselerinin tamamını satın alarak şirketin yenilenen ve gelişen yeni yüzü olmuştur.

Birçok projeye imzasını atan başarılı iş adamı Enes TEKE, mükemmeliyetçi duruşu ve geleceğe dönük vizyonu ile şirketi hep ileriye taşımak ve sektöründe öncü olmasını hedeflemiştir.Şu anda PGC Catering Co. LTD.'de Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olup kalıcı başarılara imza atma yolunda emin ve kararlı adımlarla ilerlemektedir.

pgc group

Başkanımızın Değerler Görüşü

PGC Catering olarak geçmişten geleceğe hizmet sahiplerinin refahına, sağlığına ve damak tadına en yüksek seviyede hitap etmeyi amaç bilmiştir.  Bu bakış açısıyla ürün kabulünden mutfağına, üretimden sunuma kadar her aşamayı titizlik, disiplin ve ciddiyetle tam zamanında eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Sektöründe önemli bir yere sahip olan PGC Catering, geleceğe yön veren bu önemli küresel dönemde gerek teknolojik gelişmelerle gerekse farklı damak tatlarına hitap etmesi yönüyle devinim ve gelişimi sürekli kılarak hitap ettiği nüfusa eşsiz sunumlar düzenler.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2008 Belgesi, TS 22000 Gıda Güvenliği Belgesi, TS 18001 İSG-OHSAS Belgesi, TS 14001 ÇYS gibi kalite arz eden belgelerle beraber gerek gıda teminatı gerek üretimi gerekse sunumuyla üreticilik, yaratıcılık ve mükemmeliyetçiliğin öncüsü konumundayız.

Şirket olarak, kurumsal yemek hizmetlerinden uluslararası yemek hizmetlerine uzanan tümevarım yöntemiyle hareket ederiz. Ayrıca, kalite yönetim sisteminden gıda güvenlik sitemine kadar, çalışan memnuniyetinden temizlik kontrol sistemine kadar çalışanların ve hizmet sahiplerinin memnuniyet ve mutluluğunu önemseriz.

pgc group

Neden PGC Catering?

Neden PGC Catering?

Ciddi bir sorumluluk gerektiren toplu yemek organizasyonunda her şey kusursuz olmalıdır, görüşünü savunuyoruz. Hizmet sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana, sağlık ve lezzet ilkesine sadık kalarak girdiğimiz her işte eksiksiz ve kusursuz hizmet vermek için çalışıyoruz.

PGC Catering olarak verdiğimiz hizmetlerde kalite, güvenirlilik ve fiyat politikası ile tüketicilerin birinci tercihi olmak, profesyonel kadromuz ve modern ekipmanlarımızla K.K.T.C ’nin en seçkin kurum ve kuruluşlarına en iyi şekilde hizmet vermek önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Mevcut yatırımlarımız, projelerimiz ve iştiraklerimizle güvenilir kurum olma özelliğini koruyarak gelişmeyi amaçlıyoruz. Biz PGC Catering olarak dünya standardı kriterlerine göre her an denetime açık siz değerli müşterilerimizin ziyaretlerini bekliyoruz.

 

Değişik Hizmet Seçeneklerimizle; PGC Catering olarak sizleri kazanmak, Sizin ise kalite ve lezzet fırsatlarından faydalanmanızı istiyoruz.

Kurumunuzun kendi mutfağı , aşçılarımız, servis elemanlarımız ve konusunda deneyimli yöneticilerimizden oluşan ekibimizle MUTFAĞINIZI DEVRALIP İŞLETİYORUZ.

Mutfağımızda ürettiğimiz yemeği hijyenik ısı zinciri mutfağınıza ulaştırıp, kendi elemanlarımızla SERVİS HİZMETİ VERİYORUZ.

Kuruluşunuzun her türlü özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek çözümler üretiyor, açılış, kokteyl partileri, piknik organizasyonları, gezi kumanyaları, özel yemek gibi ZİYAFET ORGANİZASYONLARINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

pgc group

Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı 
Enes TEKE

Misyon & Vizyon

Kuruluşumuz:

 • Beklentileri karşılayan ve aşan, ürün ve hizmetler sayesinde müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlandığı,
 • Çalışanların becerilerini geliştirebilecekleri fırsat ve ortamların hazırlandığı,
 • Uygun zeminlerde güç ve işbirliğinin yapıldığı,
 • Sürekli iyileştirme ve geliştirmenin benimsendiği,
 • Kazanılan değerlerin paylaşıldığı,
 • Liderlik konumunu dünya ölçeğine taşımak için çaba gösteren öncü kuruluşlardan biridir

Vizyon

Pgc Catering olarak toplam kalite standartlarımızdan ödün vermeden; sürdürülebilir büyüme ile; en çok tercih edilen ve akıllarda kalan yemek şirketi olmak istiyoruz.Farklılık yaratmak, müşterilerimize verdiğimiz değere bağlı olarak beklentilerini en kaliteli ve istikrarlı bir şekilde karşılamak, daima “en iyi” hizmet politikasını benimsemek, temel sermayemiz olan insanlık için azami kaynak arayışı içinde olmak, iş-işçi ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine bağlı kalarak kanun ve ahlak kurallarına uymak temel hedeflerimizdir

pgc group

Politikamız

 • Çalışanlarımız PGC catering'in en önemli yapı taşıdır.

 • Bilgi ve becerilerini geliştirebilecekleri fırsat ve ortamları hazırlarken uygun zeminlerde güç ve iş birliği yapar, kazanılan değerleri paylaşırız.

 • Kanun, kural, çevre ve insan haklarına saygılıyız. Sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi benimseriz.

 • Beklentileri karşılayan ve aşan, ürün hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini geçmişte olduğu gibi gelecekte de en üst seviyede tutmayı hedefleyen bir firmayız.

 • Çevreye duyarlı, iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, teknolojinin gereklerine uyan bir firmayız.

 • Hijyenik, temel gıda ilkelerine uygun, düzenli, denetimli ve sağlıklı bir yemek sunmayı amaçlarız.

pgc group

Tanıtım

Katalog

Broşür